درباره ما
شرکت توسعه پلیمر خاورمیانه با نام تجاری (Akampaint) فعالیت خود را در زمینه تولید و اجرای انواع پوشش های محافظتی و تزئینی سطوح آغاز کرده است.

تمر‌کز اصلی شرکت بر تولید اجرای انواع کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان می باشد و با بهره گیری از متخصصان توانمند در این حوزه و با کیفیت ترین مواد اولیه و به روزترین و مجهزترین ماشین آلات خطوط تولید و آزمایشگاهی، همواره در مسیر گسترش تنوع و ارتقاء کیفی محصولات تولیدی خود گام برمی دارد.
سرلوحه منشور اهداف شرکت توسعه پلیمرهای خاورمیانه حفظ ارتقای کیفیت محصولات و رضایتمندی و پشتیبانی کامل مشتریان می باشد. که در این راستا خط مشی کلیه پرسنل واحد فروش و کارخانه تعریف شده است.

محصولات و خدمات شرکت توسعه پلیمر خاورمیانه عبارتند از:
تولید انواع کفپوش اپوکسی ، پلی یورتان صنعتی ، پلی یورتان ورزشی،تارتان(کفپوش دو میدانی)، چسب های مورد استفاده در سالن های ورزشی ، چمن مصنوعی و چسب پارکت
و همچنین مشاوره در زمینه انتخاب متریال مناسب و اجرای آن در محیط های صنعتی، بیمارستانی، پارکینگ ها ، سالن های ورزشی والیبال، فوتسال، بسکتبال، تنیس، پیست های دومیدانی و …‌

شایان ذکر است که شرکت در گام بعدی به جهت توسعه تنوع محصولات، تولید انواع رنگ ها و پوشش های حفاظتی مورد استفاده در صنایع مختلف را در دستور کار قرار خواهد داد.

فهرست
error: Content is protected !!